صادرات دستگاه حفاری پیکور معدن ساخت ایران

صادرات دستگاه حفاری پیکور معدن ساخت ایران به دیگر کشورها سالانه بسیار زیاد می باشد. یکی از مهم‌ترین دستگاه هایی که در حفاری ها به کاربرده می شود چکش تخریب یا همان پیکور می باشد. از انواع پیکور در کارهای گوناگون از جمله حفاری معدن و کارهای ساختمانی استفاده می شود.

صادرات دستگاه حفاری پیکور معدن ساخت ایران

انواع مدل های دستگاه حفاری پیکور مناسب معدن

انواع مدل های دستگاه حفاری پیکور مناسب معدنانواع مدل های دستگاه حفاری پیکور مناسب معدن در اندازه های مختلف با وزن های گوناگون تولید و به فروش می رسد. به طور کلی می توان گفت که این گروه از پیکورها، جزء بزرگ‌ترین ابزارهای  خانواده ابزار آلات برقی هستند که وظیفه ی اصلی این وسیله ایجاد کردن و حفاری معادن و تخریب بناهای ساختمانی است.

از مزیت های این پیکورها می توان به این که دارای قدرت بالایی در تخریب و سنگین بودنشان، نیز اشاره نمود. در هنگام تولید این ابزارها آن ها را بر اساس این که قرار است چه کارایی داشته باشند و تخریب چه چیزی را به عهده داشته باشند، دسته بندی می شوند.

ولی در نگاه کلی می توان گفت که از پیکورهای حفاری بیش تر برای تخریب های سنگین استفاده می شود. این ابزارها به خاطر داشتن قدرت بالایی که در تخریب دارند، بسیار در عملیات حفاری کارآیی دارند. در مورد شکل ظاهری این محصول باید گفت که دارای یک دسته بلند از جنس فلز و بدنه سنگین می باشد که شخصی که با آن کار می کند، باید این دستگاه را به طورعمود بر روی محل موردنظر قرار دهد تا دستگاه با نیروی زیادی که به محل وارد می کند آن قسمت را تخریب کند.

همچنین نفری که می خواهد با این ابزار کارکند باید قدرت بدنی بسیاربالایی داشته باشد وگرنه به خاطر ضربات سنگین و متعدد این دستگاه ممکن است به شخصی که آن را در دست دارد، آسیب برسد. چکش تخریب  بیشتر برای تخریب استفاده می شود که فرآیند تخریب موقع ضربه هایی که دستگاه به محل وارد می کند انجام می گردد.

در نمایندگی پخش ابزار آلات سنگین، انواع برند پیکور حفاری وجود دارد که با قیمت های مختلف و سایزهای گوناگون سنگین و سبک،  به فروش می رسند‌.

کدام برند های دستگاه حفاری پیکور ساخت ایران هستند؟

کدام برند های دستگاه حفاری پیکور ساخت ایران هستند؟برای این که بدانید کدام برندهای دستگاه حفاری پیکور ساخت ایران هستند، می توانید به نمایندگی این محصولات مراجعه کرده تا اطلاعات جامع و کاملی هم در مورد خود محصول و هم این که کدام‌ برندها توسط شرکت های ایرانی تولید می گردند به دست آورید.

این دستگاه ها در چند مدل در کشور ما تولید می شوند که با سوخت های مختلفی کار می کنند. بعضی از این پیکورها برقی و بعضی دیگر از نوع بنزینی می باشد، ولی به طور کلی می توان اظهار نمود نوع برقی آن از نظر صرفه جویی در مصرف انرژی فروش بیش تری نسبت به انواع بنزینی آن دارد.

لیست صادر کنندگان دستگاه حفاری پیکور

لیست صادر کنندگان دستگاه حفاری پیکورلیست صادر کنندگان دستگاه حفاری پیکور توسط شرکت های تولید کننده ارائه می گردد. بیش تر صادر کنندگان حفاری پیکور با وزن های سنگین را، به کشورهای همسایه صادر می کنند. کشور ما با استفاده از دانش وتوانایی بالای مهندسین خود توانسته است بهترین نوع این دستگاه را با کارآیی و توان بالا تولید و به سراسر جهان ارسال کند. به دلیل کیفیت و مقاومت ابزارهای تخریب، بیش تر شرکت های خارجی انواع ایرانی آن را انتخاب می کنند.

جالب است بدانید  که ابزارهای سنگین و پیکورها در حفاری معادن و تخریب ساختمان ها بسیار پر استفاده هستند. این دستگاه ها می توانند انواع سنگ، بتن و سیمان های سفت وسخت قدیمی را به طور کامل پودر کنند. شما می توانید بسه به نیازتان انواع مختلف از آن ها را با سایزها و برندهای ایرانی و خارجی داشته باشید. شما می توانید از این پیکورها برای هر ماده ای که حجم و ضخامت های متفاوتی دارد برای تخریب کردن استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.