شرکت چکش هیدرولیک زنجیری ارزان قیمت

چکش  هیدرولیک زنجیری ابزار و وسیله ای است که از آن برای تخریب و حفاری استفاده می شود. این نوع محصولات در صنعت معدن نیز کاربرد داشته و همچنین محصولات وارداتی بشمار می آیند. البته ایران نیز این محصولات را تولید می کند و درمراکز و شرکت آن به فروش میرسد با ما همراه باشید تا بیشتر درباره ی قیمت چکش برقی و چکش هیدرولیک نو و انواع آن صحبت کنیم.

شرکت چکش هیدرولیک زنجیری ارزان قیمت

معرفی کامل چکش هیدرولیک زنجیری

معرفی کامل چکش هیدرولیک زنجیریچکش های زنجیری انواع مختلفی دارند که هرکدام برای انجام کاری ساخته و طراحی شده اند. پیکور هارا بر اساس اندازه و میزان تخریبشان دسته بندی می کنند. از مهم ترین و پرکاربرد ترین پیکور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دریل بتن کن: این دریل ترکیبی از دریل چکشی و چکش تخریبی است که نوعی دریل هیبرید است. این دریل سه کاره است. دریل ساده برای سوراخ کردن فلزات. دریل چکشی برای سوراخ کردن و ایجاد شیار در بتن ها. و نیز یک مدل به شکل چکش دارد که برای کندن بتن ها و مصالح ساختمانی استفاده می شود.
  • بتن کن : این پیکور دارای سطح متوسط است. میتوانید بتن کن را در دو حالت تنظیم کنید. حالت اول دریل چکشی و حالت دوم دریل تخریب. این محصول دارای اسم دیگری نیز هست. بیشتر ایرانیان این دستگاه را بنام هیلتی می شناسند. هیلتی نام یکی از شرکت های برند در تولید بتن کن است بهمین دلیل مردم به این دستگاه هیلتی می گفتند. این دستگاه قوی است و برای کندن و حفر چاه دستگاه بسیار خوبی است.
  • چکش تخریب : از چکش تخریب برای خرد کردن و ریختن دیوار های بتنی استفاده می شود. این محصول بین وزن های5 تا 15 کیلو گرم عرضه می شود. نکته مهم در خرید این محصول حجم کاری است که قرار است با این محصول انجام شود. اگر کار سنگین است باید از خریدن این مدل دستگاه با موتور ضعیف اجتناب کنید. باید بدنبال این دستگاه با موتور قوی تر باشید.
  • پیکور : قوی ترین نوع آن ها است و همانند بقیه برای تخریب بتن ساختمان و آسفالت ها استفاده می شود. همچنین دارای انواع مختلفی از جمله بادی، شارژی و بنزینی می باشد.

چکش هیدرولیک زنجیری و کاربرد های آن

چکش هیدرولیک زنجیری و کاربرد های آنچکش های هیدرولیک ابزار هایی هستند که در صنعت ساخت و ساز کاربرد بسیاری دارد. از آن ها برای حفاری زمین تخریب یا سوراخ کردن دیوار های بتنی استفاده می شود. این دستگاه ها بسیار قوی بوده و با لزرشی که ایجاد می کنند موجب تخریب می شوند.

چکش های هیدرولیکی دارای کاربرد های زیادی هستند. یکی از کاربرد های آن در معادن است. از چکش های هیدرولیکی به کمک بیل های مکانیکی زمین را حفر می کنند و همچنین از آن برای شکستن سنگ های معدنی استفاده می شود. کاربرد دیگر آن در صنعت راه سازی است و به کمک آن جاده کشی انجام میشود.

برای مثال در جاده کشی های کوهستانی که سنگ های ریز و درشت وجود دارد از این دستگاه برای خرد کردن سنگ ها اسفاده می شود. از دیگر کاربرد های این دستگاه نیز می توان به ساخت پیاده رو ها و ساخت و ساز های شهری اشاره کرد.

مقایسه قیمت چکش هیدرولیک دست دوم با نو

مقایسه قیمت چکش هیدرولیک دست دوم با نواگر بدنبال خرید چکش هیدرولیک زنجیری هستید و قیمت آن کاملا برای شما مهم است پس حتما درباره ی چکش های هیدرولیک دست دوم فکر کرده اید.

در ظاهر این ذو با هم تفاوتی ندارند و همان کارایی را نیز دارند. اما مسئله مهم در مقایسه این دو میزان کارکردی است که دستگاه داشته است. ممکن است دستگاه با کارکرد زیاد کارایی خود را از دست داده باشد و آن کارایی اولیه را نداشته باشد. اما در مقایسه اقتصادی چکش هیدرولیک دست دوم بهتر است. چکش های هیدرولیکی که برای زمان های خیلی طولانی کار کرده اند کارایی پایینی دارد پس بهر است جنسی نو خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.