شرکت چکش تخریب هیدرولیکی خارجی در ایران

چکش تخریب هیدرولیکی یکی از اصلی ترین انواع چکش های تخریب است که همانطور که از اسمش پیداست در زمینه تخریب سازه های غیر فلز مانند دیوار ها و نمای ساختمانی، به کار گرفته می شود. باید بدانیم که چکش های تخریب از جمله پر قدرت ترین و سنگین ترین تجهیزات تخریب هستند و انواع و اقسام مختلفی دارند که کاربرد هایشان را تخصصی تر می کند. در این بخش قصد دارین به بررسی کامل این ماشین الات بپردازیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

شرکت چکش تخریب هیدرولیکی خارجی در ایران

چکش تخریب هیدرولیکی و انواع آن

چکش تخریب هیدرولیکی و انواع آنهمانطور که پیش تر گفتیم، انواع چکش هیدرولیکی در ایران یافت شده و خرید و فروش می شوند. باید بدانیم که این محصولات در دو نوع زیر وجود دارند:

  • چکش تخریب ایرانی
  • چکش تخریب وارداتی

به قطع و با توجه به نوسانات قیمت ارز، قیمت محصولات در دسته های فوق با یکدیگر متفاوت است اما این تفاوت قیمت به معنای تفاوت در کیفیت محصولات نیست و در میان محصولات ایرانی نیز توزیع کننده چکش تخریب هایی هستند که با کیفیت ترین محصولات را با ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه می کنند.

باید بدانیم که کاربرد اصلی چکش تخریب در صنعت عمران و سازه است. به دلیل تنوع مواد اولیه ای که در این صنعت وجود دارد و این چکش ها با آن ها سر و کار دارند، تنوع چشمگیری نیز میان قطعات و لوازم جانبی این محصولات به وجود امده است.

از جمله اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده انواع چکش تخریب ایرانی یا خارجی می توان موارد زیر را نام برد:

  • سیلندر
  • سر سیلندر
  • مته
  • سوپاپ
  • اکومولاتور
  • بلوک سوپاپ 
  • و . .

باید بدانیم که یک چکش هیدرولیکی با کیفیت از مونتاژ قطعات اورجینال و با کیفیت تولید شده و به بازار عرضه می شود. با توجه به کاربرد گسترده این دستگاه ها در صنعت، پیشنهاد می شود پیش از اقدام به خرید به بررسی کامل محصول مورد نظر خود و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن بپردازید.

مقایسه چکش تخریب هیدرولیکی ایرانی با ایتالیایی

مقایسه چکش تخریب هیدرولیکی ایرانی با ایتالیاییباید بدانیم که امروزه انواع چکشهیدرولیکی ایتالیایی در ایران بسیار پر طرفدار شده است. علت محبوبیت روز افزون این محصول در بازار، علاوه بر کیفیت بالا و قیمت مناسب، در دسترس بودن و بالا بودن سطح کیفی خدمات پس از فروش این برند ها نیز هست.

باید بدانیم که شرکت های توزیع کننده چکش های هیدرولیکی ایرانی متعددی به وجود آماده اند که امروزه در حد مقایسه و رقابت با برند های ایتالیایی هستند اما به دلیل شهرت دیرینه این محصولات، محصولات ایرانی نتوانسته اند بازار مناسبی را به خود اختصاص دهند.

اما با در نظر گرفتن بالا رفتن قیمت ارز، از این پس چکش های تخریب هیدرولیکی ایرانی با قیمت مناسب خود می توانند فروش خود را گسترش داده و مورد توجه خریداران این دستگاه ها قرار گیرند.

توزیع کننده چکش تخریب هیدرولیکی ایرانی

توزیع کننده چکش تخریب هیدرولیکی ایرانیپیش تر گفتیم که چکش های تخریب هیدرولیکی توزیع کنندگان متعددی در ایران دارند. بسباری از این توزیع کننده ها فروشندگان مستقیم محصولات ایرانی در بازار هستند و بسیاری دیگر نیز بازرگانی های فروش محصولات از برند های خارجی و وارداتی اند.

با یک جست و جوی سریع در اینترنت می توان به لیست این توزیع کنندگان در شهر های مختلف کشور دست یافت فقط می بایست به اعتبار و شناخته شده بودن نمایندگی ها توجه داشت چرا که امکان تقلب و ارائه محصولات تقلبی و بدون خدمات پس از فروش نیز در میان فروشنده های این محصولات وجود دارد.

در نتیجه توصیه می شود در صورت تمایل به خرید محصولات ایرانی، پیش از اقدام به خرید، لیست توزیع کنندگان مجاز و تایید شده ی تولید کننده محصول را به دست اورده و از طریق آن ها خرید خود را انجام دهید.

به منظور خرید از برند های خارجی نیز می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین برند، به نمایندگان رسمی ان ها در ایران دست پیدا کرده و اقدام به خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.