سفارش پیکور زنجیری سبک ارزان قیمت

موضوعی که امروزه بین کارخانه ها و تولیدی های جهان مطرح است بحث بهینه سازی(optimization) می باشد. در بحث بهینه سازی پارامتر های گوناگونی مطرح است. یکی از این پارامتر ها زمان می باشد. در گذشته بشر با وسایل دستی سالیان سال مشغول ساخت سازه ها و یا تخریب آن ها بوده است.

امروزه با اختراع وسایل صنعتی متفاوت  نیاز به نیروی انسانی کمتر شده و راندمان کار ها افزایش یافته است. از جمله ی این وسیله ها می توان پیکور زنجیری سبک را نام برد که برای تخریب سازه ها به کار می رود.کلمه ی پیکور دارای ریشه ای لاتینی می باشد.در واقع این کلمه به مرور وارد زبان فارسی شده و به معنای تیشه سنگ شکن است.با ما همراه باشید تا با این وسیله بیشتر آشنا شوید.

سفارش پیکور زنجیری سبک ارزان قیمت

اطلاعاتی جامع در مورد پیکور زنجیری

اطلاعاتی جامع در مورد پیکور زنجیریپیکوز زنجیری نام ابزاری است که برای تخریب بتن و سنگ بنا های فرسوده و یا معادن استفاده می شود.این وسیله با راه های گوناگونی تغذیه می شود.
راه های تغذیه پیکوز زنجیری به شرح زیر می باشد:

 • مشتقات نفتی مانند بنزین و نفت
 • جریان های برق مستقیم و یا متناوب
 • هیدرولیک(ایجاد نیرو توسط مایعات مثل روغن)
 • پنوماتیک(ایجاد نیرو از طریق هوا و گاز ها)

همچنین پیکور ها بسته به کارایی به انواع مختلفی تقسیم می شوند. یکی از دسته بندی های معروف پیکور ها به صورت زیر است:

 • سبک
 • نیمه سنگین
 • سنگین

که با توجه به عملیات مربروطه انتخاب می شوند.
از این وسیله هم می توان به صورت دستی و هم می توان به صورت اتوماتیک استفاده کرد. در حالت اتوماتیک باید پیکور زنجیری را روی وسیله های دیگری مانند بیل مکانیکی نصب کرد.در این صورت راندمان کاری افزایش می یابد و ضررات ناشی از آن که توسط وسیله به اپرواتور وارد شده کاهش می یابد.

لازم به ذکر است وزن پیکور هایی که به بیل مکانیکی متصل می شود سنگین تر از دیگر پیکور ها می باشد. بنابراین وزن پیکور، در انتخاب و خرید بسیار مهم است.

پیکور زنجیری سبک و مدل های گوناگون آن

پیکور زنجیری سبک و مدل های گوناگون آنپیکور های زنجیری در ابعاد و مدل های گوناگونی در بازار عرضه می شوند.هر کدام از مدل های پیکور مربوط به موقعیت خاص،عملیات خاص،و ساز و کاری خاصی می باشد. توصیه ای که به شما دارم این است که به اطلاعات خود بسنده نکرده و حتما جهت خرید این محصول با مشوران ما تماس حاصل فرمایید.

هنگام انتخاب پیکور زنجیری ایران، باید به موارد زیر دقت فرمایید:

 • انرژی در دسترس شما چیست؟
 • برای چه عملیاتی از پیکور می خواهید استفاده کنید؟
 • از حالت دستی می خواهید استفاده کنید و یا حالت اتومات؟
 • رنج هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید؟
 • و …

انرژی در دسترس بسیار مهم است.اگر در مکانی هستید که به برق دسترسی ندارید باید از پیکور های بادی و یا پنوماتیک استفاده کنید. نکته ی بسیار مهمی که متاسفانه در اکثر موارد رعایت نمی شود؛ مناطق مرطوب است. این مناطق می تواند برای اپراتور بسیار خطر آفرین باشد. حتما باید توجه داشت در مناطق مرطوب مانند حفر چاه، از پیکور برقی استفاده نشود. زیرا به شدت مستعد برق گرفتی است.

عملیات مورد استفاده بسیار پر اهمیت است. مثلا در صورتی که قصد سوراخکاری و یا عملیات های سبک دارید؛نباید هزینه هنگفتی صرف خرید پیکور های قوی کنید. بلکه می توایند با پیکور های نیمه سنگین هیلتی عملیات خود را اعمال کنید.

ارزانترین قیمت پیکور زنجیری در ایران

ارزانترین قیمت پیکور زنجیری در ایران

در قیمت پیکور زنجیری موارد زیادی نقش دارند.مهمترین عاملی که در قیمت پیکور تاثیر گذار است؛ توان آن می باشد. برای مثال پیکوری که در معادن استفاده می شود؛ قطعا باید توان بیشتری نسبت به پیکوری که برای تخریب شناژ خانه  هاست؛ داشته باشد.

بنابراین قیمت آن نیز بسیار بیشتر است. عامل دیگر تاثیر گذار در قیمت پیکور، تعدادت رفت و برگشت های تیغه و یا قلم پیکور است. در اصطلاح هل فن به این پدیده فرکانس(Frequency) گفته می شود که واحد آن عکس ثانیه است. در هنگام خرید پیکور باید به این پدیده توجه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.