سازنده ماشین چکش هیدرولیکی باکیفیت عالی

در گذشته برای خرد کردن سنگ های طبیعی و مصنوعی که دارای مقاومت بسیار بالایی بودند، از تجهیزات مختلفی استفاده می شد که بسیار زمان بر و خسته کننده بود.

اما امروزه کارخانه های زیادی در داخل و خارج از کشور با استفاده از متخصصین و بروز ترین تجهیزات اقدام به تولید ماشین های چکش هیدرولیکی و بیل بکهو در اندازه ها و انواع گوناگون کرده اند که می توان از این گونه وسایل در فعالیت های بزرگ شهری و برون شهری استفاده نمود. ماشین چکش هیدرولیکی اولین بار در سال 1836 تولید شد که یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات برای انجام عملیات راه سازی و جاده سازی در مکان های مختلف می باشد.

سازنده ماشین چکش هیدرولیکی باکیفیت عالی

مزیت های مهم ماشین چکش هیدرولیکی

مزیت های مهم ماشین چکش هیدرولیکی

چکش هیدرولیکی وسیله ای است که بر روی بیل های مکانیکی، لودر ها و … نصب می شوند که از سیستم های مختلفی انرژی مورد نیاز آن ها تامین می شوند. این تجهیزات دارای سایز ها و اندازه های گوناگونی می باشند که از دو نوع کوچک و متوسط آن ها بیشتر برای انجام کار های عمرانی و راهسازی در شهر ها استفاده می شود. از نوع بزرگ این دستگاه ها نیز برای خرد کردن سنگ های بزرگ و کوچک در معادن و … استفاده می کنند.

ماشین چکش هیدرولیکی نسبت به نمونه های دیگر آن ها دارای مزیت های بسیار زیادی است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  1. قابلیت نصب انواع ابزار و مته بر روی این چکش
  2. قدرت ضربه و فرکانس بالا
  3. ارزانتر و قدرتمند تر از دیگر انواع تجهیزات
  4. حداقل انتقال لرزش به دست‌ها

چکش هیدرولیکی درجه یک دارای عملکرد و کاربرد بیشتری نسبت به نمونه های دیگر می باشد که از مواد اولیه ی بهتری نیز تشکیل شده اند. این تجهیزات دارای عمر بیشتری نیز می باشند که به صورت عمده و خرده با قیمت های گوناگون به فروش می رسند.

مدل های متنوع ماشین چکش هیدرولیکی

مدل های متنوع ماشین چکش هیدرولیکی

شرکت های زیادی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی، اقدام به تولید انواع ماشین چکش هیدرولیکی می کنند که هر کدام نسبت به نمونه های دیگر دارای دارای تفاوت هایی در اندازه، شکل، کیفیت، جنس، قدرت و… دارند. مدل های متنوع این محصولات هر ساله توسط شرکت های تولیدی معرفی شده و هر کدام دارای قیمت های مختلفی نیز می باشند.

نحوه ی مار این تجهیزات به این صورت می باشد که با فشار روغن هیدرولیکی که در پشت آن قرار دارد به صورت دارکوبی به هدف ضربه می زنند که با توجه به سختی هدف، قدرت و سرعت این دستگاه ها تغییر می کنند. این ماشین ها یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین انواع تجهیزات مورد استفاده در تمامی کشور ها می باشد.

ساخت چکش هیدرولیکی با کیفیت درجه یک

ساخت چکش هیدرولیکی با کیفیت درجه یک

کارخانه های تولیدی چکش هیدرولیکی برای تولید این محصولات، از کارشناسان و طراحان زیادی کمک می گیرند تا بهترین آن ها را از نظر کیفیت و کارایی تولید نمایند. شرکت های مختلف تمامی محصولات تولیدی خود را با برند های مخصوص به خود و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کنند. ساخت چکش هیدرولیکی با کیفیت درجه یک با استفاده از بروزترین و بهترین مواد تولید می شوند که دارای کاربرد ها و ویژگی های مختلفی هستند.

چکش هیدرولیکی دارای کاربرد های وسیعی می باشند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است:

  • شکستن قطعات بزرگ سنگ
  • تخریب پی های بتنی
  • عمرانی و راهسازی
  • حفاری تونل های مختلف
  • گودبرداری

چکش هیدرولیکی دارای قیمت های مختلفی هستند که به عوامل زیادی از جمله کیفیت، اندازه، نوع، شرکت سازنده و… بستگی دارد. قیمت این محصولات هر ساله و با توجه به عوامل مختلف دچار تغییر می شوند که توسط شرکت های تولیدی تعیین و مشخص می گردند. چکش هیدرولیکی باکیفیت توسط نمایندگی های ما و به صورت عمده به سایر کشور ها صادر می شوند که دارای قیمت های ارزان تری نسبت به دیگر مراکز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.