دمپایی مردانه پوما هدیه کنایه آمیز عروس به پدرشوهرش!

به کار بردن بهترین کفش‌هایتان فقط به این نیست که چه کفش‌هایی را بیرون از خانه می‌پوشید، بلکه به کفش‌هایی که در خانه می‌پوشید نیز مربوط می‌شود.

سرمایه‌گذاری روی دمپایی مردانه پوما که برای کار یا بیرون از خانه می‌پوشید یک چیز است، اما سرمایه‌گذاری روی کفش‌هایی که هرگز از جلوی خانه‌تان خارج نمی‌شوند چیز دیگری است.

دمپایی برای مردان چه برای خودتان خرید کنید و چه برای یکی از عزیزانتان، یک هدیه ضروری و دلپذیر است، به هر حال، چه چیزی می‌تواند زوال‌تر از این باشد که با برخی از بهترین استایل‌های دنیا رفتار کنید و فقط آن‌ها را در خانه بپوشید تا هیچ‌کس جز خودتان لذت نبرد؟ این لوکس است

اگر به‌دنبال بهترین دمپایی‌های این فصل هستید، سوراخ خرگوش عمیق است – از اسب‌های کار کلاسیک تمام آمریکایی تا هجوم‌های بی‌نظیر از بهترین مارک‌های لوکس اروپایی.

در زیر، ما بازار را بررسی کرده ایم تا 15 مورد از بهترین دمپایی های موجود را پیدا کنیم سبک‌های خیره‌کننده‌ای وجود دارد که با دست بافته شده از بهترین چرم ایتالیایی که با پول می‌توان خرید، و همچنین تعدادی از گزینه‌های قیچی مناسب برای دراز کشیدن در کنار آتش وجود دارد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک جفت را انتخاب کرده و روی آنها بکشید.

با یک جفت دمپایی که همین کار را انجام می دهد، به این مناسبت بروید. این دمپایی‌ها از یکی از پارچه‌های مورد علاقه شخصی تام فورد ساخته شده‌اند: مخملی غنی، تزئین شده با چرم، منگوله‌ها و سخت‌افزار طلایی رنگ برس‌شده.

دمپایی های خود را با دمپایی Masterclass از Frette با ملحفه های خود هماهنگ کنید، این یک سبک پشت باز است که از چرم سنگریزه ایتالیایی غنی و مرغوب ساخته شده است، این حس ظرافت را به شما القا می کند که خیلی تلاش نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.