خیاطی با دوخت لباس در تولیدی خود همه را شگفت زده کرد!

به طور کلی، با خیاطی، مانند هر مهارت دیگری، فقط باید آن را شروع کنید، اگر نخ و سوزن دارید راه زیادی دارید و همه اصول خیاطی را می دانند.

با این حال چیزهای زیادی برای یادگیری در زمینه دوخت لباس در تولیدی وجود دارد و شما می توانید انتخاب کنید که تا چه حد می خواهید این مهارت را توسعه دهید.

شما می توانید اصول اولیه را به خودتان آموزش دهید تا بتوانید خودتان تعمیرات کوچکی روی لباس انجام دهید، اما اگر واقعاً به آن دست پیدا کنید، حتی می توانید یاد بگیرید که چگونه لباس های کامل را خودتان بسازید! اما مطمئناً شما با اصول اولیه شروع می کنید: تکنیک و دوخت های اساسی.

توضیح مفیدی در مورد دوخت های اولیه پارچه دوخت دستی را می توانید در اینجا بیابید، اگرچه نیازی به دانستن یا تسلط بر تمام دوخت های اولیه ندارید، اما اگر می خواهید کارهای بیشتری با نخ و سوزن یا چرخ خیاطی انجام دهید، دانستن نام های صحیح و درک تکنیک مفید است.

ما به طور فزاینده ای در یک یکبار مصرف زندگی می کنیم جامعه  اگر دیگر چیزی را دوست نداریم یا چیزی می شکند، ترجیح می دهیم آن را دور بیندازیم و جایگزین کنیم تا اینکه بسازیم.

مایه شرمساری است زیرا در این راه مواد اولیه گرانبها از بین می رود و ضایعات زیادی ایجاد می کنیم، اکنون می توانید انتخاب کنید که لباس های شکسته خود را به یک لباس ساز محلی ببرید.

این در حال حاضر بسیار پایدار است و بنابراین اقتصاد محلی را تحریک می کند، اما اگر خودتان در چرخ خیاطی مهارت داشته باشید یا مهارت هایی با نخ و سوزن داشته باشید چقدر مفید خواهد بود؟

پنجاه سال قدمت دارد، وقتی درس خیاطی را شروع کردم، هرگز خیاطی را متوقف نکردم. ترجیح می دهم در اتاق نشیمن خیاطی کنم و ایده این بود که از ماشین ها استفاده کنم.

سپس کمد را مرتب کن، اما بله، قبلاً پر از پارچه است! چرخ خیاطی و قفل اکنون در طاقچه است.”

من ترجیح می دهم همه چیز را خودم درست کنم، اما چیزهایی مانند جوراب می خرم من شلوار لی، لباس، ژاکت و پیراهن و گاهی ژاکت درست می کنم.

اما من گاهی اوقات آنها را دست دوم می خرم، من نه تنها برای خودم، بلکه برای شوهرم، پسر و دخترم هم می دوزم.»

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.