خرید چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی ارزان

چکش هیدرولیکی و چکش برقی بیل مکانیکی، یکی از ماشین آلات کاربردی و مهم در صنایع راه سازی، ساختمانی و معدنی… است، که در جهت تخریب سطوح سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار پیشرفته توسط تولید‌کنندگان مختلف و گوناگون تولید می‌شود، خرید چکش هیدرولیکی جهت آسان شدن و تسریع کار، در بازار هدف، با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت به راحتی امکان پذیر می‌‌باشد.

خرید چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی ارزان

اطلاعات فنی در مورد چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی

اطلاعات فنی در مورد چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی

کسب اطلاعات فنی درمورد چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی از طریق مطالعه مشخصات کاتالوگ جنس مد‌نظر ضروری است، کمک می‌کند تا ماشین آلات را متناسب با زمینه‌ی کار خریداری نمایید.

اطلاعات فنی مورد نظر از طریق مراکز فروش امکان پذیر است.

قیمت چکش هیدرولیکی و دستگاه مته ارزان و با کیفیت، با توجه به مشخصات فنی، کارایی و جنس قطعات به کار رفته و همین طور وزن دستگاه تعیین می‌شود.

چکش هیدرولیکی بیشتر با نام پیکور شناخته می‌شود و در تخریب پروژه‌های ساختمانی، جاده سازی، سنگ، بتن، تونل و اشیا سخت نفوذ ناپذیر دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه با به وجود آمدن ابزار های دستی،ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، انجام پروژه‌های کاری را برای انسان‌ها راحت تر کرده است و همین‌طور باعث تسریع کار می‌‌شود.

چکش‌های هیدرولیکی بر روی بیل مکانیکی، ماشین آلات سنگین نصب می‌شوند و برای تخریب اجسام سنگی گوناگون به کار می‌روند، و در انواع مختلف کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شوند.

 انوع مته مورد استفاده در چکش‌‌های هیدرولیکی، متناسب با نوع کار استفاده می‌شوند.

مته پخ: برای تخریب سنگ سخت

مته نوک تیز:  تخریب سطحی در معادن حفاری شده

دو نوع مته: برای شکستن بتن

دو نوع مته عریض: شکستن سطوح نرم مانند: زمین وآسفالت یخ بسته

مته اسکنه: خرد کردن مواد نرم

سوپاپ، سر سیلندر، پیستون، سیلندر و مته… از قطعات چکش هیدرولیکی می‌باشد.

چگونه بهترین چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی انتخاب کنیم؟

برای خرید بهترین چکش هیدرولیکی باید به چند نکته توجه داشت، مهم ترین ویژگی تجهیزات ماشین آلات در مرحله اول، کیفیت می‌باشد زیرا باعث افزایش طول عمر و کارایی مفید ابزار صنعتی می‌‌شود،

مرحله دوم، انتخاب درست شرکت تولید‌کننده می‌باشد، با توجه به انواع  تولیدی، بهتر است قبل از خرید درباره مشخصات و میزان کارایی ابزار از طریق مشورت با تعمیر‌ کاران، صاحبان دستگاه اطلاعات لازم را کسب کنید تا در انتخاب برند دچار پشیمانی نشوید.

چکش هیدرولیکی توسط شرکت‌های مختلف طراحی می‌شود و بایکدیگر در حال رقابت هستند مانند: کره جنوبی ام سی بی و ای سی بی، ایتالیا، دمو، سوسان، مونتابرت، سانی و دیگر تولید کنندگان…..

در هنگام استفاده از چکش‌های هیدرولیکی باید نکات ایمنی را رعایت کرد مانند:

  • در زمان تخریب اجسام مورد نظر ابتدا باید چکش را در هنگام ضربه همواره روی زاویه نود درجه تنظیم کرد.
  • هیچ زمان برای تخریب از وسط جسم سخت بزرگ آغاز به کار نکنید و از کناره‌های جسم شروع به تخریب کنید.
  • از چکش هیدرولیکی برای بلند کردن اجسام  و اهرم کردن استفاده نشود.
  • در زمان تخریب تونل، فاصله چکش از ماشین آلات بیشتر باشد
  • اگر چکش در زیر آب، مورد کار قرار می‌گیرد، جهت عدم ورود آب به موتور هیدرولیک، از کمپرسور هوا جهت ضربه زدن استفاده کنید.
  • چکش را به صورت عمودی بر روی زمین قرار بدهید طوری که نوک آن سمت زمین باشد، به صورت دستی چکش را منظم و هر بار گریس کاری کنید و…

روش های خرید ارزان چکش هیدرولیکی

روش های خرید ارزان چکش هیدرولیکیشرکت‌های پیمانکاری، از ابزار قدرتمند چکش هیدرولیکی جهت کارهای عمرانی، تخریب معادن ، سنگ، تعمیرات پیاده رو سازی، کار‌های ساختمانی استفاده می‌کنند.

چکش هیدرولیکی در وزن‌های مختلف تولید می‌شوند و با توجه به وزن مورد نیاز و توان سرعتی در تعداد ضربات تخریب، خریداری می‌شوند و صاحبان خرید باید به این نکات توجه ویژه ای داشته باشند.

سایز چکش کاربردی باید متناسب با بیل هیدرولیکی باشد، در معادن بزرگ سنگ از سایز بزرگ و در کار‌های سطحی و شهری از سایز کوچک و متوسط کمک گرفته می‌شود.

مجموعه‌ی بازرگانی ما، انواع چکش هیدرولیکی بیل مکانیکی را با ، با حذف واسطه به مشتریان ارائه می‌دهد و خرید از طریق مرکز ما امکان پذیر می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.