خرید چکش هیدرولیکی ایتالیایی اصل

چکش هیدرولیکی یک ابزار صنعتی است که برای خرد کردن اجسام سخت استفاده می شود و محدوده کاربری آن بسیار زیاد است. ما در این مقاله برای خرید چکش برقی و هیدرولیکی ایتالیایی اصل و شناسایی آن شما را راهنمایی خواهیم کرد.

خرید چکش هیدرولیکی ایتالیایی اصل

کشور های سازنده چکش هیدرولیکی

کشور های سازنده چکش هیدرولیکیپیکور یکی از نام های شناخته شده در بازار برای چکش هیدرولیکی است. از پیکور در ماشین آلات سنگین مانند انواع بیل مکانیکی استفاده می شود. می توان ساختمان های قدیمی و مخروبه را توسط این چکش ها خرد نمود.
تخریب آسفالت و انواع بتن و سطح های غیر فلزی، نصب مصالح سخت مانند سنگ و پنجره از دیگر کاربرد های این گونه از چکش ها است.

نحوه کار پیکور ها به این صورت است که بر اساس سختی و سفتی هدفی که قرار است با این وسیله خرد شود، مقدار ضربه چکش متفاوت می شود. به عبارت دیگر برای اجسام سخت تر قدرت خرد کنندگی دستگاه با فشار روغن هیدرولیکی که در پشت آن قرار دارد افزایش می یابد و برای اجسام شکننده تر فشار روغن هیدرولیکی کم تر است.

کشور های ایتالیا، آلمان، آمریکا، ژاپن، چین و کره جنوبی برخی از کشور های سازنده چکش هیدرولیکی هستند. البته در ایران نیز شرکت های متعددی در ساخت انواع پیکور ها فعالیت می نمایند.

چکش های هیدرولیکی در انواع گوناگون و با قدرت تخریب کنندگی متفاوت توسط شرکت های مختلفی در سر تا سر جهان تولید می گردند.
قیمت پیکور ها بر اساس حجم و وزن تخریب، تعداد ضربه در دقیقه، برند و شرکت سازنده، نوع مواد اولیه برای ساخت، کیفیت چکش تولیدی و بسیاری موارد دیگر تعیین می گردند.

پیکور 6 کیلویی، پیکور 11 کیلویی، پیکور 14 کیلویی، پیکور 18 کیلویی، پیکور 27 کیلویی و پیکور 30 کیلویی برخی از انواع پیکور های موجود در بازار هستند.

هر چه چکش ها سنگین تر باشند و وزن بیشتری داشته باشند می توانند برای کار های سخت تری استفاده شوند.
هر چه تعداد ضرباتی که پیکور ها در دقیقه وارد می نمایند بیشتر باشد قدرت تخریب آن ها نیز بیشتر می شود. بر اساس نوع کار و سختی آن می توان سرعت دستگاه و تعداد ضربات آن را تنظیم نمود.

چگونه چکش هیدرولیکی ایتالیایی اصل را بشناسیم؟

چگونه چکش هیدرولیکی ایتالیایی اصل را بشناسیم؟یکی از بهترین نمونه های چکش های هیدرولیکی موجود در بازار کشور، چکش های ایتالیایی هستند.
به دلیل تقاضای بیشتر مشتریان برای استفاده از چکش های ایتالیایی و بیل بکهو، برخی سود جویان نیز نمونه های غیر اصل را به جای چکش های اصل می فروشند.
سوالی که برای خریداران مطرح می شود این است که چگونه یک چکش هیدرولیکی اصل ایتالیایی را از نوع تقلبی آن تشخیص دهیم؟
ما در این بخش در زمینه خرید پیکور ها شما را راهنمایی می نماییم.

برای خرید انواع اصلی چکش های هیدرولیکی با برند های مختلف باید به نمایندگی ها و دفاتر اصلی فروش این محصولات مراجعه نمود و یا به کانال ها و وب سایت های اصلی آن ها سر زد.
عموماً برند کالا و مدل آن بر روی دستگاه های با برند های معتبر حک می گردد و خریداران می توانند با اطمینان خاطر اقدام به خرید محصولات مورد نظر خویش نمایند.
در ساخت چکش های اصل از مواد با کیفیت و زنگ نزن استفاده می شود. اما چکش های تقلبی از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.
قدرت و سرعت ضربات در چکش های اصل بسیار زیاد است، اما نمونه های تقلبی از قدرت خرد کنندگی کمتر و سرعت ضربات پایین تری برخوردار می باشند.

خرید چکش هیدرولیکی ایتالیایی اورجینال

خرید چکش هیدرولیکی ایتالیایی اورجینالبرای خرید چکش ایتالیایی اورجینال بهتر است به شعب فروش اصلی این نوع چکش مراجعه نمود و یا از سایت های فروش آن، این کالا را تهیه کرد.
خرید آنلاین چکش مزیت های فراوانی مانند راحتی خرید، خرید از هر منطقه جغرافیایی، تنوع محصولات و مدل ها، مقایسه قیمت کالا ها، کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان را به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.