خرید پیکور حفاری ارزان قیمت با بهترین کیفیت

خرید پیکور حفاری ارزان قیمت با بهترین کیفیت را، از نمایندگی ها و شعب دارای این محصول بخواهید‌. این محصول در عملیات های مختلف حفاری و معدنی مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی وجود آن ضروری می باشد، این نمونه انواع مختلفی دارند از جمله: پیکور های بنزینی و پیکور های بادی، هر دو نمونه در مراکز فروش این محصول موجودند و با گارانتی و خدمات پس از فروش خدمت مشتریان ارائه می گردند.

خرید پیکور حفاری ارزان قیمت با بهترین کیفیت

منظور از پیکور حفاری چیست؟

منظور از پیکور حفاری چیست؟منظور از پیکور حفاری چیست؟

شاید بیش تر شما نام این محصول اصلا به گوشتان نخورده باشد با توضیحات ما به کاربرد این محصول پی خواهید برد.

نام دیگر پیکور(چکش هیدرولیکی، چکش برقی، چکش تخریب) می باشد، برای از هم گسستن سطوحی که مقاومت بسیار بالایی دارند از جمله: سنگ ها و صخره ها، از بیل مکانیکی استفاده می کنند و بر روی این بیل ها پیکور نصب می کنند، این چکش قدرت و توان بسیار بالایی دارد و باعث شکستن سنگ ها و اجسام سخت می شود و از طریق باد، بنزین، برق که منبع تغذیه ی آنها می باشد شارژ می شود.

پیکور های حفاری این امکان را به وجود می آورند که اجسام سخت و غیر قابل خرد شدن، که نمی توان بنا به دلایلی با مواد منفجره خرد و تکه تکه کرد، به راحتی با این وسیله تخریب نمود.

اجزای اصلی پیکور حفاری عبارتند از: سوپاپ، سیلندر، سر سیلندر، پیستون و … جنس و نوع قلم مته برای انواع مصارف متفاوت است و باید بدانیم در چه جایی و برای چه مصرفی چه قلم مته ای نیاز داریم‌.

سر مته های این محصول نیز انواع مختلفی دارند از جمله: صلیبی، گل بر، ساچمه ای، سه پر، ضربدری، چاه بادی و …

نکاتی برای انتخاب پیکور حفاری

نکاتی برای انتخاب پیکور حفارینکاتی برای خرید پیکور حفاری:

اندازه ها و ابعاد پیکور های حفاری را مطابق با بیل های هیدرولیکی انتخاب می کنند، ابعاد کوچک این محصول برای کارهای کوچک همانند: تعمیرات خیابان ها و پیاده رو ها مورد استفاده قرار می گیرد‌ و نام آن دریل بتن است‌.

ابعاد متوسط این محصول در معادن شن و ماسه بسیار کاربرد دارد و جزو لوازم ضروری می باشد‌ و به نام چکش تخریب معروف شده است‌.

ابعاد بزرگ این نمونه در سنگ شکن ها و موارد این چنینی مورد استفاده قرار می گیرد و به آن لقب پیکور داده اند.

این محصول برای خرد کردن بتن، حفاری زمین برای لوله های آب و فاضلاب، خطوط برق، کندن صخره از کوه، حفاری تونل، خیابان سازی و راه سازی و… کاربردهای فراوانی دارد.

این نمونه انواع مختلفی نیز دارند از جمله: پیکور بادی، بتن کن ها و یا هیلتی، پیکور مینی لودر و … که هر کدام در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته ی مهمی که در انتخاب این وسیله باید در نظر داشته باشید، توان و قدرت هر ضربه ی پیکور است که باید با توجه به حجم و سختی کار، وسیله ی مناسب را انتخاب نمایید.

در این بین، پیکور های حفاری هستند که وزن بسیار کم و شدت ضربه ی بسیار زیادی دارند، برای کارهای ساختمانی و حفاری های معدنی بسیار مناسب می باشند، چون طراحی آن ها باعث می شود فرد استفاده کننده دچار خستگی کم تری شود و راحت تر بتواند کار خود را انجام دهد. بعضی دیگر از انواع این محصول، دارای اهرم راه انداز هستند که مشکلات و خطرات ناشی از اتومات بودن ضربه را از بین می برند.

مراکز خرید بهترین پیکور حفاری ارزان

مراکز خرید بهترین پیکور حفاری ارزانمراکز خرید بهترین پیکور حفاری ارزان را می توان در شهر ها جست و جو کرد‌ و این محصول فوق العاده و پر قدرت، با توان بسیار بالا را می توان از مراکز و شعب معتبر این محصول به راحتی خریداری کرد.

قیمت پیکور های حفاری به مدل این وسیله، برند، مارک و چند کیلویی بودن، کیفیت و جنس اجزای آن بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.