خرید پیکور تخریب pm با قدرت 900 وات 6 کیلویی

پیکور تخریب pm که به آن چکش برقی نیز می گویند، جزء ابزارآلات سنگین و نیمه سنگین محسوب می شود این ابزار در هر ضربه ای که به اجسام وارد می کند از قدرت 900 واتی برخوردار است همچنین دارای وزن های مختلفی نسبت به هم هستند، کارایی اصلی و اساسی آن در تخریب کردن سنگ ها و بتن است.خرید پیکور تخریب pm با قدرت 900 وات 6 کیلویی

طبقه بندی پیکور تخریب pm براساس توان

طبقه بندی پیکور تخریب pm براساس توانچکش تخریب pm از جمله برند های معتبری است که در ساختن آن به قدرت و ایمنی بسیار توجه شده است، و همین موضوع باعث شده یکی از برند های معتبر باشد. خریدار پیکور در زمان خرید باید به یکسری ویژگی های آن توجه کند مانند:

  1. قدرت: در تخریب کردن اجسام بسیار مهم است چرا که اگر از قدرت کافی برخوردار نباشد نمی تواند تخریب خوبی داشته باشد، یکی از کارهایی که باید شرکت سازنده انجام دهد این است که بین قدرت و وزن تناسبی هماهنگ را ایجاد کند، و آن دسته از چکش هایی که قدرت بالایی دارند پس از وزن بالایی نیز برخوردار هستند که به عنوان مثال می توان به پیکور تخریب pm با قدرت 900 وات و وزن 6 کیلویی اشاره کرد، پس هر چقدر وزن بالاتر رود چکش نیز بهتر خواهد بود.
  2. میزان ضربه ای که در هر دقیقه وارد می کند: میزان قدرتی که در پیکور است، حرکت مته را تامین می کند در واقع همان چیزی که عمل تخریب را انجام می دهد، تعداد و میزان ضرباتی است که در هر دقیقه به اجسام وارد می شود. در پیکور های pm ضربه های بهتری را می توانیم بر روی اجسام داشته باشیم و در نتیجه عمل تخریب به درستی انجام می شود.
  3. طراحی ارگونومیک محصول: چکش های تخریب pm در طراحی ارگونومیک محصولات خود بسیار موفق بوده اند چرا که کار کردن با چنین ابزارآلات سنگینی بسیار سخت است و نیاز به یک طراحی ارگونومیک دارد.

پیکور تخریب pm دارای توان های مختلفی است، پیکور در هر وزنی توان متناسب با وزن خود را دارد و این یکی از مواردی است که شرکت سازنده پیکور بسیار به آن توجه کرده است همچنین قیمت پیکور تخریب متناسب با وزن و توان آن است که تعیین می شود.

مشخصات پیکور تخریب pm توان 900 وات

مشخصات پیکور تخریب pm توان 900 وات

همان طور که قبلا نیز گفته شده از پیکور تخریب برای تخریب کردن بتن ها و سنگ ها استفاده می شود و کاربرد اصلی آن در شهرسازی، معادن، راه سازی و موارد مشابه به آن است، در زمان خرید به مشخصات پیکور تخریب بسیار باید توجه کرد این که دارای چه وزنی و با چه توانی هستند و اینکه برای چه کاری می خواهیم از آن استفاده کنیم جزء مواردی هستند که باید به آن توجه کرد.

مشخصات پیکور تخریب pm با توان 900 وات به شرح زیر است که در زمان خرید به این ویژگی ها باید توجه کرد تا یک محصول خوب و عالی خریداری کرد.

وزن: 6 کیلوگرم

قدرت: 900 وات

تعداد ضربه در هر دقیقه: 2900 بار

حداکثر میزان قطر سوراخ کردن در بتن: 30 میلیمتر

ولتاژ: 220 ولت

گارانتی محصول: دارد

لوازم جانبی: 1-دوتا قلم 2-دسته جانبی

پیکورها دارای انواع مختلفی هستند:

  • پیکور بادی: در مکان هایی استفاده می شود که برق نداشته باشند، و از طریق هوای فشرده شده ای که در کمپرسور بادی تولیده می شود می تواند به اجسام ضربه وارد کند. 
  • پیکور برقی: معمولا در کارهای ساختمانی برای تخریب بتن ها استفاده می شود. 

خریدار پیکور تخریب با قیمت مناسب

خریدار پیکور تخریب با قیمت مناسبپیکور تخریب را می توان از نمایندگی های فروش این ابزارآلات که در سراسر مناطق شهر تهران و در شهرستان ها وجود دارند با قیمت مناسب خریداری کرد همچنین اگر امکان خرید به شکل حضوری برای افراد وجود نداشته باشد می توانند این ابزار را از فروشگاه اینترنتی به راحتی خریداری کنند که در این حالت باعث صرفه جویی در رفت و آمد و همچنین کاهش ترافیک در شهر ها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.