خرید پیکور ارزان برند ایرانی باکیفیت عالی

پیکور ارزان و با کیفیت عالی یک نیاز اساسی برای فعالین حوزه های ساختمان سازی, راه سازی, معادن و… می باشد. در این نوشتار قصد داریم با ارائه ی توضیحاتی در رابطه با این محصول و آشنا کردن شما با یک برند ایرانی شما را در تهیه ی این محصول یاری کنیم.

خرید پیکور ارزان برند ایرانی باکیفیت عالی

دسته بندی پیکور براساس درجه کیفیت

دسته بندی پیکور براساس درجه کیفیتپیکور هارا می توان از لحاظ ساختار, منبع تغذیه و وزن در دسته بندی های مختلفی قرار داد. در یک دسته بندی کلی می توان پیکور ها را به سه دسته ی زیر تقسیم کرد.

  1. پیکور هیدرولیکی
  2. پیکور بادی
  3. پیکور برقی

در ادامه هر یک از انواع نام برده شده را از جنبه های مختلف بتفضیل مورد بررسی قرار خواهیم داد. تا شما را با کارکرد پیکور های مختلف آشنا کرده و امکان خرید پیکور ارزان و مناسب را برای شما فراهم کنیم.

پیکور چه کاری انجام می دهد؟

پیکور چه کاری انجام می دهد؟پیکور در واقع نامیست که به تمام ابزارهای تخریب بتن وسنگ اختصاص یافته پیکور یک واژه لاتین است و معادل فارسی آن تیشه ی سنگ شکن می باشد. همان طور که پیشتر ذکر شد پیکور ها در دسته های مختلف هیدرولیکی, برقی و بادی قرار می گیرند. که هر کدام از آن ها در کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.

  1. پیکور هیدرولیکی: این نوع پیکور در و پیکور بیل مکانیکی در رده نیمه سنگین و سنگین بوده وزن آن از 900 کیلو گرم شروع و تا 4 تن نیز می رسد .استفاده  این چکش های هیدرولیکی برای تخریب بتن های حجیم و سنگین بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه می باشند. از این نوع پیکور در تخریب سنگ معادن, راه سازی, تخریب فندانسیون, تونل و … استفاده می شود. پیکور مینی لودر (بابکت) و مینی بیل نوع دیگری از پیکور هیدرو لیکی است که در رده پیکور های سبک وزن ( 120 تا 600 کیلو گرم) قرار می گیرد. این پیکورها بر روی مینی لودر ها و مینی بیل ها نصب شده و به دلیل سایز کوچک در مصارف شهری از جمله تخریب آسفالت, سنگ, اقع قویترین نوع پیکور می باشد که خود به دو دسته پیکور بیل مکانیکی و پیکور مینی لودر (بابکت) و مینی بیل تقسیم می شود.بتن و تخریب ساختمان های کوچک شهری مورد استفاده قرار می گیرند.
  2. پیکور بادی: در این نوع پیکور نیروی ضربه بوسیله هوای فشرده شده توسط کمپرسور تامین می شود. لذا وجود کمپرسور بادی یک نیاز اساسی برای این نوع پیکور است. از این نوع در واقع در شرایطی که دسترسی به برق وجود ندارد مانند معادن یا مکان هایی که در آن آب وجود دارد مثل چاه ها استفاده می شود. این نوع پیکور گزینه مناسبی برای تخریب بتن های مسلح می باشد.
  3. پیکور برقی: این نوع از پیکور که در وزن های 6 تا 32 کیلوگرم موجود می باشد در کارهای ساختمانی برای تخریب انواع بتن مسلح وغیر مسلح, تخریب آجر سنگ و کاشی و تخریب در مورد استفاده قرار می گیرد. از شرکت های معروف در حوزه ی پیکور برقی شرکت هیلتی است که در واقع اولین شرکت تولید کننده این نوع پیکور می باشد از اصطلاح بتن کن نیز برای این نوع پیکور ها استفاده می شود.

ارزانترین پیکور را چگونه خرید کنیم؟

ارزانترین پیکور را چگونه خرید کنیم؟همان طور که توضیح داده شد پیکور ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها در کار برد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین عامل انتخاب یک پیکور مناسب, توان و مقدار قدرت هر ضربه ی پیکور است که نسبت به نوع کار و حجم آن باید پیکور مناسب را انتخاب و خریداری نمود. این امر نیاز به مشاوره با افراد متخصص و کارشناس در این حوزه را مشخص می سازد. یک برند موفق در این حوزه شرکت ماشین آلات سنگین تکین است که عرضه کننده ی انواع چکش هیدرولیکی و قطعات ماشین آلات سنگین می باشد. شما می توانید با برقراری ارتباط با مراکز فروش این محصول و استفاده از مشاوره کارشناسان ارزانترین پیکور را با بهترین کیفیت تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.