خرید پیکور ارزان با کیفیت خوب

پیکور از چکش های هیدرولیکی است که با قدرت کارکردی فوق العاده خود، هر نوع جسم و سطح سخت حتی صخره و کوه های سنگی را می تواند در عرض مدت کوتاهی خرد نماید.

در واقع پیکور قادر است تا نیروی ناگهانی با توان بسیار بالا را بر روی هر سطح سختی وارد کرده و در نتیجه آن را به تکه های کوچک و بزرگ خرد نماید. این ویژگی‌ها باعث تا از پیکور یا چکش برقی و هیدرولیکی در صنایع و معادن و راهسازی و … استفاده بسیاری به عمل آمده و در نتیجه شرایط لازم برای خرید پیکور ارزان و باکیفیت خوب که از طریق مجموعه پیش رو امکانپذیر است؛ به وجود آید.

خرید پیکور ارزان با کیفیت خوب

متنوع ترین انواع پیکور را بشناسید

متنوع ترین انواع پیکور را بشناسیدپیکور یا چکش هیدرولیکی از نظر تعداد قلمی که روی آن نصب می شود؛ نمونه های مختلفی را در بر گرفته و همچنین از نظر نوع قلم هایی که به این دستگاه متصل شده و عملیات تخریب و خرد کردن را انجام می دهد؛ می توان به قلم شش گوش کوچک، قلم چهار شیار، قلم پنج شیار و … اشاره کرد.
همینطور برای این وسیله کاربردی، نمونه های دیگری را هم می توان نام برد که عبارت هستند از:

  1. پیکور تک کاره
  2. پیکور دو کاره
  3. پیکور سه کاره

البته تقسیم بندی برای انواع پیکور بسیار زیاد است و حتی می توان دسته بندی های دیگری هم از آن انجام داد که بسته به نوع ارتفاع و قد پیکور، مقدار توان و وات موتور آن و … خواهد بود.
قابل ذکر است که برخی از مدل های پیشرفته از پیکور به امکانات اضافه تری مجهز بوده که می توان پیکور با چراغ کیت سرویس را نام برد که در صورت نیاز به تعمیر یا پیدا شدن مشکلی در این دستگاه، چراغ روشن شده و اعلان خواهد داد.

پس با متنوع ترین انواع پیکور به خوبی آشنا شدید و می توانید نسبت به تهیه آگاهانه تر آن اقدام کنید.

کارکرد های مؤثر پیکور در صنعت ساختمان سازی

کارکرد های مؤثر پیکور در صنعت ساختمان سازیپیکور در هر جایی که با عملیات تخریب و نوسازی مواجه باشند؛ ظاهر شده و کارکردهایی موثر و عالی را از خود بروز می دهد.
این دستگاه کاربردی اکنون در مهم ترین صنعت کشور یعنی صنعت ساختمان سازی بسیار مفید واقع شده و هر نوع ساختمان کهنه، فرسوده و یا لازم برای تخریب را به سرعت خراب خواهد کرد.

در عوض این کار باعث می شود تا ساختمان های نوساز و زیبا جای آن ها را گرفته و در نتیجه عملیات زیباسازی شهری تکمیل یابد.

البته از کارکرد دیگر پیکور در سایزهای کوچک تر در همین بخش هم می توان گفت که آن ایجاد عملیات حفاری و سوراخکاری در قسمتی از ساختمان برای انجام امور سیم کشی یا لوله کشی می باشد.
در این صورت سوراخ کردن سازه های بتنی و آجری ساختمانی به کمک پیکور، راحت تر سوراخ شده و عملیات مربوطه نیز با روند بهتری انجام خواهند گرفت.

مراکز خرید پیکور به صورت عمده

مراکز خرید پیکور به صورت عمدهپیکور وسیله ای برقی است که عملیات مختلف را توسط نیروی برق انجام می دهد و در آخر موجب تبدیل خرابی به آبادانی خواهد شد.
بدون وجود این وسیله مهم، هیچ یک از عملیات تخریب یا حفاری چه در پروژه های بزرگ عمرانی و چه در پروژه های کوچک ساختمانی امکانپذیر نبوده و در نتیجه بسیاری از امور ناتمام باقی خواهند ماند.
این موضوع نشان از اهمیت و ضرورت غیر قابل انکار پیکور دارد که عرضه فراوان آن را توسط بزرگترین مراکز خرید همچون این مرکز به صورت عمده رقم زده است.

بنابراین اگر درخواست خرید پیکور را در مدل های برتر، توان بالا و سایر مشخصه های موردنظرتان دارید؛ می توانید اقدام به سفارش راحت و بسیار سریع نمایید.
در آخر با مزیت های متعددی از قبیل این موارد نیز روبرو خواهید شد:

  • تهیه پیکور عمده در تنوعی از اندازه مانند پیکور کوچک، پیکور متوسط و پیکور بزرگ
  • خرید پیکور با گارانتی یا ضمانت نامه اصل
  • تهیه پیکور با تخفیفات عالی و در نهایت خرید آن با بهترین قیمت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.