خرید ماشین چکش هیدرولیکی با قیمت فوق العاده

ماشین چکش هیدرولیکی یکی از عناصر اصلی شرکت های عمرانی در پروژه های راه سازی است. خرید ماشین چکش هیدرولیکی با قیمت فوق العاده می تواند هم در سرعت پیشرفت پروژه ها و هم در کاهش هزینه ها شما را یاری کند. پس شناخت کامل از انواع این ماشین ها و قیمت آنها حائز اهمیت است. برای رسیدن به این مهم با ما همراه باشید.

خرید ماشین چکش هیدرولیکی با قیمت فوق العاده

ماشین چکش هیدرولیکی چگونه عمل می کند؟

ماشین چکش هیدرولیکی چگونه عمل می کند؟ماشین چکش هیدرولیکی در واقع همان بیل مکانیکی است که به جای قسمت بیل از یک چکش هیدرولیکی بسیار پرقدرت که به آن پیکور نیز می گویند استفاده می شود که آن را به وسیله یک سوپاپ پایه می بایست به بدنه اصلی ماشین متصل کنیم. توانایی تخریب این بیل ها نسبت به مدل های دستی آنها خیره کننده است. به طوری که هرگونه سنگ مصنوعی و طبیعی را تخریب می کند! به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است.

نحوه عملکرد ماشین چکش هیدرولیکی به این صورت است که با فشاری که روغن هیدرولیکی از بالا به چکش وارد می کند، چکش تخریب را آغاز می کند و اصطلاحا به صورت دارکوبی شکل به نقطه هدف ضربه می زند و آن را تخریب می کند. راننده یا اپراتور که در جای خود نشسته است با توجه به سختی هدف مورد نظر، می تواند شدت و سرعت تخریب را کنترل نماید.

از ماشین چکش هیدرولیکی چه استفاده ای می شود؟

از ماشین چکش هیدرولیکی چه استفاده ای می شود؟تخصص ماشین چکش هیدرولیکی تخریب است. متناسب با حجم و نوع تخریب شما می توان محصول خاصی را پیشنهاد داد. ماشین چکش هیدرولیکی معمولا برای تخریب زمین در پروژه های عظیم ساختمان سازی، تخریب کوه به جهت احداث جاده به کار می رود. استفاده از ماشین های چکش هیدرولیکی تقریبا بیش از ده سال است که در کشور متداول شده است. ابتدا همه انواع این محصول، از کشورهای مختلف وارد می شد اما به مرور شرکت های مهندسی ایرانی توانستند از صفر تا صد این محصول را بومی سازی کنند.

در مدل های خارجی این محصول از جمله مدل های معروف کره ای، در تحقیق و توسعه توانسته اند قدرت تخریب چکش را از دو راه افزایش دهند:

1. کنترل هوشمند و اتوماتیک جریان ورودی روانکار یا روغن مخصوص، به چکش

2. تغییرات اساسی در مدل طراحی سیلندر به جهت ایجاد قدرت بیشتر برای تخریب هدف

امروزه این اتفاقات در ماشین چکش هیدرولیکی ایرانی نیز به وقوع پیوسته است و در کاتالوگ فروش این محصولات می توانید تغییرات هر مدل را نسبت به مدل قبلی ارزیابی کنید.

مرکز خرید ماشین چکش هیدرولیکی ایرانی

مرکز خرید ماشین چکش هیدرولیکی ایرانیماشین های سنگین در کشور مانند ماشین های سواری شخصی دارای فروشگاه های زیاد نیستند. از این رو پیدا کردن نمایندگی ها و اعتماد به این فروشگاه ها کار سخت و پیچیده ای نیست. چرا که این محصول مشتریان خاص خود را دارد و عرضه عمومی آنها چندان فایده ای ندارد. پس عملا مرکز چکش هیدرولیکی در کشور همان دفاتر نمایندگی های شرکت های تولیدکننده این محصولات است و برای خرید می بایست به همین دفاتر مراجعه کنید. آدرس این دفاتر را می توانید از طریق سایت این شرکت ها پیدا کنید. یکی از دلایل دیگر ترجیح مراجعه به دفاتر نمایندگی ها، کمبود مدل ها در فروشگاه های سطح شهر می باشد. این دستگاه ها به دلیل قیمت بالایی که دارند معمولا توسط فروشگاه ها به صورت تک خریداری می شوند و صرفا مدل های معروف آن در فروشگاه ها در معرض دید مشتری قرار می گیرد.

از نظر کیفیت این طور که پیداست شرکت های ایرانی توانسته اند مدل های مطلوب و با کیفیت از این محصولات را به تولید انبوه برسانند و این محصول را در بازار داخل به یکی از محصولات رقابتی تبدیل کنند. نوسان قیمت ارز و همچنین بهبود کیفیت ماشین چکش هیدرولیکی ایرانی ما را به این نتیجه می رساند که بهتر است از تولید ملی حمایت کنیم و نمونه داخلی را خریداری کنیم تا در ادامه بتوانیم رقابت بهتری با مدل های خارجی این محصولات داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.