خریدار چکش هیدرولیک ایتالیایی در مدل های متنوع

شاید برای شما هم سوال باشد که چکش هیدرولیکی ایتالیایی چیست و چه کابردهایی دارد در ادامه مطلب به ویژگی و کاربرد های آن می پردازیم. چکش هیدرولیک ایتالیایی در مدل های متنوع به بازار ارائه می شود و خریدار آن باید به نکات قابل مهمی توجه کند.

خریدار چکش هیدرولیک ایتالیایی در مدل های متنوع

چکش هیدرولیک چیست و چه کاربردی دارد

چکش هیدرولیک چیست و چه کاربردی داردچکش های هیدرولیک که در بعضی مواقع قدرت تخریب بسیار بالایی دارند می تواند انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی را تخریب نماید و معمولا برای تخریب و نوسازی ساختمان ها کاربرد دارد.

نحوه کار چکش های هیدرولیکی به این شیوه است که با فشار روغن های هیدرولیکی که در پشت دستگاه قرار دارد به صورت تدریجی به نقطه هدف ضربه وارد می کند و با توجه به سختی هدف شدت و سرعت ضربه را تغییر می دهد.
چکش های هیدرولیکی کاربرد های مختلفی دارد از جمله خرد کردن انواع سنگ های کوچک و بزرگ، جدا کردن صخره از کوه، تخریب سازه های بتنی، تخریب آسفالت جاده ها و کارهای مرتبط با حفاری تونل ها اشاره کرد.

چکش های نصب شده بر روی ماشین آلات مکانیکی با حرکت پیستون و ضربه زدن به قلم پیکور نیرویی بسیار زیادی ایجاد می کند که باعث تخریب جسم سخت می گردد؛ حرکت پیستون در سیلندر توسط روغن هیدرولیک که به وسیله شیلنگ های هیدرولیکی از بیل مکانیکی منتقل می شود انجام می گیرد.
به این صورت که روغن هیدرولیک به قسمت های جلویی پیستون حرکت می کند که سبب منتقل شدن پیستون به سمت بالا خواهد شد و وقتی که پیستون به بالاترین نقطه رسید روغن از طریق کانال های تعبیه شده به ریگلاتور می رسد.
ریگلاتور مسیر روغن هیدرولیک که در جلوی پیستون است را قطع می کند و روغن هیدرولیک را با سرعت به پشت پیستون هدایت که باعث پایین آمدن پیستون به صورت آنی و ضربه زدن به قلم پیکور خواهد شد.

چکش هیدرولیک ایتالیایی و مزایای استفاده از آن

چکش هیدرولیک ایتالیایی و مزایای استفاده از آنمزایای چکش هیدرولیک ایتالیایی عمدتا برای پروژه های ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد، همینطور این نوع چکش در مصارف شهری مربوط به راه سازی، خیابان سازی، تعمیرات پیاده رو ها و خیابان ها، کارهای عمرانی و ساختمانی، تخریب ساختمان ها و سازه ها، خرد کردن بتن و آسفالت، کندن زمین های سخت و خطوط زیر زمینی برق و مخابرات مورد استفاده قرار می گیرد.

در هنگام استفاده از چکش هیدرولیکی باید به نکاتی توجه کرد که صدمه ای به چکش وارد نشود؛ هنگام استفاده از چکش هیدرولیکی بهتر است همیشه پیکور به حالت عمود بر روی جسم مورد نظر ضربه وارد کند و در صورت نیاز در مدت زمان کمی به حالت مورب قرار گیرد.
راننده بیل مکانیکی همواره باید توجه نماید که به مدت طولانی در یک نقطه از چکش استفاده نکند، بهتر است پس از حدود 20 الی 30 ثانیه ضربه زدن به هدف را متوقف نماید و پس از چند ثانیه مجددا شروع به کار کند چرا که این کار باعث می شود عمر پیستون و قلم طولانی تر شود و از آسیب به چکش هیدرولیکی جلوگیری شود.

همچنین باعث جلوگیری از افزایش حرارت و دمای سیل کیت چکش هیدرولیکی خواد شد و عمر پکینگ اورینگ نیز افزایش می یابد.
در هنگام کار با چکش هیدرولیکی نباید فشار مکانیکی روی پیکور زیاد باشد که جلوی بیل مکانیکی بلند شود و یا نباید به قدری کم باشد که قلم نتواند به راحتی جسم هدف را تخریب نماید.

مرکز خرید چکش هیدرولیک با بهترین قیمت

مرکز خرید چکش هیدرولیک با بهترین قیمتدر مرکز خرید چکش هیدرولیک انواع متنوعی از این نوع چکش وجود دارد و با بهترین قیمت به مشتریان عرضه می شود در این مراکز به دلیل فروش بدون واسطه و عمده قیمت محصولات بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند.
اجزای چکش هیدرولیک عبارت اند از:

  • سیلندر
  • سر سیلندر
  • مته
  • پیستون
  • اکومولاتور
  • سوپاپ
  • بلوک سوپات

لازم به ذکر است نوع و قلم مته یا چکش هیدرولیکی برای مصارف مختلف متفاوت می باشد؛ برای خرید این محصول کافیست با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.