خریدار پیکور هیدرولیکی اصل ایتالیایی

خریدار پیکور هیدورلیکی اصل ایتالیایی، این محصول را در مراکز پخش انواع پیکور می تواند باقیمت مناسبی خریداری نماید. این پیکورها دارای قدرت بالایی برای تخریب می باشند، تمامی اجسام سختی که با قدرت دست تخریب نمی شوند را می توان با پیکور هیدرولیکی خراب نمود.

به طور معمول از انواع پیکور هیدرولیکی در صنعت راهسازی و ساختمان سازی استفاده بیش تری می شود. این پیکورها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها، می توان به پیکور هیدرولیکی، پیکوربادی و پیکور چکشی یا برقی اشاره کرد که هر کدام کارآیی متفاوتی دارد.

خریدار پیکور هیدرولیکی اصل ایتالیایی

اجزای تشکیل دهنده پیکور هیدرولیکی

اجزای تشکیل دهنده پیکور هیدرولیکیاجزای تشکیل دهنده پیکور هیدرولیکی شامل چکشی بزرگ‌و یک سوپاپ برای فیت شدن می باشد. در هنگام خرید پیکور هیدرولیکی حتما باید دقت کنید که سوپاپ انتهایی همراه چکش در بسته بندی این محصول، قرار گرفته باشد. در ادامه  به شما توضیحات مختصری راجع به این که چکش هیدرولیکی چیست و کارآیی آن چیست خواهیم داد.

چکش برقی و  هیدرولیکی معمولا به شکل پلاگینی برای بسیاری از  ماشین آلات  راه سازی  مانند بیل مکانیکی ها استفاده می شود. به این نوع چکش ها برخی پیکور نیز می گویند، این پیکورها قدرت تخریب بالایی دارند.

این محصولات قدرت شکستن و خرد کردن هرگونه سنگ طبیعی و مصنوعی را دارند. گاهی اوقات نیز برای تخریب ساختمان های قدیمی نیز از این پیکورها استفاده می شود. کارکردن این چکش ها به این شکل است که،  با فشار آوردن روغن هیدرولیکی که در پشت آن است، به شکل دارکوب مانند به قسمت مدنظر ضربه می زند و با توجه به این که هدف چه مقدار سخت باشد سرعت و شدت ضربه زدن خود را بیشتر می نماید.

این محصول برای این که درست روی بیل مکانیکی قرار بگیرد، حتما به یک سوپاپ نیاز دارد که  آن را روی بیل مکانیکی فیت کند.

مشخصات پیکور هیدرولیکی اصل ایتالیایی

مشخصات پیکور هیدرولیکی اصل ایتالیاییبه طور کلی مشخصات پیکور هیدرولیکی اصل ایتالیایی در بروشورهای راهنمای آن نوشته شده است. اما اگر با خواندن آن متوجه نوع و نحوه کار با آن نشدید، می توانید به مراکز فروش این محصول سری زده و توضیحات کامل تری را راجع به این پیکورها بخوانید.

خریداران محترم می توانند این پیکورها را با وزن های متفاوت در مراکز پخش این محصولات مشاهده و خریداری نمایند. این مراکز همچنین دارای جدیدترین مدل های پیکورهای ایتالیایی با قیمت های مناسبی هستند که، شما بارفتن به این نمایندگی ها می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و با ارسال رایگان سفارش دهید.

طی سال های اخیر چندین شرکت در کشورهای دیگر این پیکورها را تولید می کند اما پیکورهایی که ساخت کشور ایتالیا می باشند مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع این محصولات هستند.

به طور کلی پیکورهای هیدرولیکی و بیل بکهو دارای ویژگی های خاصی هستند از جمله آن ها این است که، جریان ورود روغن به چکش به طور خودکار انجام می شود همچنین با طراحی سیلندر های منحصربه فردی که بر روی این محصولات نصب شده، قدرت ضربه زدنشان بسیار بالا می باشد.

مرکز خرید انواع پیکور هیدرولیکی

مرکز خرید انواع پیکور هیدرولیکیدر مر‌کز خرید انواع پیکورهای هیدرولیکی انواع مختلف این پیکورها با کارآیی های متفاوت یافت می شود. مراکز فروش این محصولات را به صورت عمده خریداری می نمایند بنابراین با سود کمتری به فروش می رسانند.

این پیکورهای از وزن ۹۰۰کیلوگرم شروع می شوند وتا وزن ۴تن در بازار موجود می باشند‌. این محصولات به تنهایی کاربردی ندارند و حتما، باید به بیل های مکانیکی نصب شوند تا محل مد نظرتان را تخریب نمایند.

معمولا برای مکان هایی که بتن های سفت و سختی دارند از پیکورهای بیل مکانیکی استفاده می کنند به این خاطر که هم مقرون به صرفه تر می باشد و هم سرعت کار را بالاتر می برد.

از این محصولات برای ساخت تونل، تخریب سنگ در معدن و تخریب ساختمان ها استفاده می شود، البته برای هر قسمت پیکورها با وزن های متفاوتی کاربرد دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.