خریدار پیکور لودر با بهترین قیمت و کیفیت

پیکور لودر ماشینی است که یک چکش هیدرولیکی بر روی آن نصب می شود و برای تخریب ساختمان ها به کار می رود. اگر می خواهید بدانید که پیکور چیست و جه کاربرد هایی دارد و یا اگر تمایل دارید انواع مختلف آن را بشناسید خواندن این مقاله را از دست ندهید. آیا خریدار این گونه از چکش ها با بهترین قیمت و کیفیت هستید پس لطفاٌ با ما همراه شوید. 

خریدار پیکور لودر با بهترین قیمت و کیفیت

دسته بندی انواع مختلف پیکور ها

دسته بندی انواع مختلف پیکور هاچکش های تخریب در انواع کوچک و بزرگی ساخته می شوند. به طور کلی دو نوع چکش های دستی و چکش های صنعتی تولید می شوند. 

روغن هیدرولیکی موجود در پشت پیکور ها باعث به حرکت در آمدن آن ها می شود. نحوه آزاد شدن روغن بر اساس سختی اجسامی است که قرار است توسط چکش ها خرد شوند. به عبارت دیگر هر چقدر که جسمی شکننده تر باشد روغن کم تری آزاد می شود و قدرت اعمال شده کم تر است. اما اگر اجسامی که می خواهند تخریب شوند از استجکام بیشتری برخوردار باشند روغن هیدرولیکی پشت دستگاه بیشتر آزاد می شود.  

چکش های هیدرولیکی برای اهداف  مختلفی به کار می روند. از آن ها می توان برای نصب بر روی بیل های مکانیکی و یا انواع لودر ها استفاده نمود و به منظور تخریب ساختمان های بزرگ و شکستن مصالح و سنگ ها آن را به کار برد. 
همچنین می توان از پیکور های کوچک برای نصب پنجره ها، ویران کردن بخش هایی از فضای داخلی ساختمان مانند موزاییک ها و سرامیک های سرویس های بهداشتی، خراب نمودن اپن آشپزخانه و یا کف حیاط و پارکینگ استفاده نمود. 

این ابزار ها در وزن های مختلف و مدل های گوناگونی وارد بازار مصرف می شوند. هر چقدر وزن پیکور ها بیشتر باشد قدرت تخریب آن ها نیز افزایش می یابد. این تجهیزات صنعتی در وزن های 4 کیلوگرم تا 30 کیلوگرم برای پیکور های کوچک تولید می شوند. اما برای نصب بر روی ماشین ها تا وزن 600 کیلوگرم و یا بیشتر نیز تولید می شوند. 

مصرف کننده پیکور بیشتر ساختمان ساز ها، برج ساز ها و یا تعمیر کاران خانگی انواع سرامیک و موزاییک و همچنین جاده ساز ها هستند. 

پیکور لودر یا بابکت چیست؟

پیکور لودر یا بابکت چیست؟شاید سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح شده باشد این است که پیکور لودر یا بابکت چیست؟ 

بابکت در واقع لودر های کوچکی هستند که چکش های تخریب گر و یا سایر مته ها و لوازم بر روی آن ها نصب می شوند. از آن ها برای مصارف گوناگونی مانند از ببین بردن علف های هرز و صاف نمودن زمین ها کشاورزی، کندن زمین و تخریب ها و مسطح سازی های نه چندان وسیع استفاده می شود. 

بهترین پیکور لودر باید دارای مشخصات ویژه ای باشد. باید از مواد اولیه و ضد زنگ در ساخت آن استفاده شود. چکشی که برای نصب بر روی لودر ها و بیل های مکانیکی اسفاده می شود باید مقاومت کافی برای خراب کردن بنا ها و اجسام مختلف را داشته باشد. 

مصرف کننده بهترین پیکور لودر ارزان قیمت

مصرف کننده بهترین پیکور لودر ارزان قیمتبرای خرید بابکت ها باید به برخی نکات توجه نمود. بعضی از این نکات به این شرح می باشند:
باید این دستگاه ها بتوانند در فضا های کوچک به راحتی چرخش نمایند؛ دستگاه ها از سرعت و قدرت کافی برخوردار باشند و متناسب با کاری که قرار است انجام دهند طراحی گردند؛ به وزن دستگاه در هنگام خرید توجه شود؛ شرکت سازنده و برند آن بسیار اهمیت دارد. زیرا اگر از تولید کنندگان معتبر خرید شود می توان از دقت و کیفیت دستگاه مطمئن بود؛ کار با این ابزار ها راحت باشد و اپراتور های نیمه ماهر بتوانند از آن ها استفاده کنند.مصرف کننده ی پیکور ارزان قیمت با بهترین کیفیت می توانند به مرکز فروش پیکور لودر  مراجعه کنند. و اطلاعات لازم را کسب کرده و خرید خود را باتوجه کاربرد مورد نظر انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.