خریدار پیکور لودر با ارزانترین قیمت

آنها می گویند تمام ابزارهای تخریب سنگ بتونی و مکانیکی توسط نیروهای پیشرانه مختلف مانند بنزین و نیروگاه هیدرولیکی استفاده می شوند که در دسته ها و وزنهای مختلف برای کارایی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

اصطلاح بتن برای ابزارهای برقی به کار می رود که برای حفاری در بتن، سنگ، آجر و غیره می توان از آن استفاده کرد و برای آسیب های بسیار سبک می توان از آن استفاده کرد. چنان چه می خواهید اطلاعاتی را در زمینه ی پیکور لودر، خریدار پیکور لودر، قیمت پیکور لودر، بهترین پیکور لودر و … به دست آورید، مطالعه ی متن زیر به شما پیشنهاد می شود.

خریدار پیکور لودر با ارزانترین قیمت

منظور از پیکور لودر چیست؟

منظور از پیکور لودر چیست؟این یکی از پرکاربردترین انواع چکش های هیدرولیک است و وزن آن از حدود 120 تا 600 کیلوگرم می باشد. همچنین به پیکور های مینی، لودرهای بابکت نامیده می شوند. این ابزار مفید و معمولی است که عمدتا برای آسیب در مقیاس کوچکتر از چکش هیدرولیکی استفاده می شود. بنابراین پیش بینی می شود در کارگاه های کوچک و مصرف داخل شهر مورد استفاده قرار گیرد.

کاربردهای متداول مینی بار و مینی بوس شامل تخریب دیوارهای آسفالت، سنگ، آجر و بتونی، تخریب ساختمانهای کوچک و غیره است، بنابراین به دلیل محدودیت ظرفیت و قدرت مکانیکی این دستگاه، استفاده از آن برای سطح بسیار قوی توصیه نمی شود و خسارت به همراه دارد. به یاد داشته باشید که میکسرهای بتونی در هر دو حالت چرخشی و ضربه ای قابل استفاده هستند. زیرا هم سر قلم و هم سر مته را می خورد. در صورت استفاده از سر قلم می توانید از این نوع به عنوان چکش تخریب استفاده کنید و در صورت استفاده از سر مته می توانید از آن به عنوان مته استفاده کنید.

موارد استفاده از پیکور لودر

موارد استفاده از پیکور لودرموارد استفاده از کاسنی Bobcat یا بیل مکانیکی کوچک:

تخریب آسفالت

تخریب سنگ

تخریب بتن مانند کفپوش بتونی

تخریب دیوارهای آجری و بتونی

تخریب ساختمانهای کوچک

تعمیرات جاده

فشار را به صورت خودکار کنترل می کند و عملکرد هیدرولیک را بدون توجه به تغییرات دمای فضای بیرون از هم جدا می کند و حداکثر عملکرد را در یک طیف گسترده ای ارائه می دهد. همچنین در هنگام راه اندازی، فشار بیش از حد را محدود کرده و از آسیب احتمالی سطح جلوگیری می کند.

لودر با استفاده از ضربات پی در پی وارد قسمت هدف ضربه شده و اشیاء را خرد می کند و به دلیل مشکل در هدف، شدت و سرعت ضربه را تغییر می دهد. برای نصب این محصول بر روی بیل مکانیکی Bobcat یا مینی لودر، به یک شیر پایه برای متناسب سازی محصول نیاز دارد. با توجه به تأثیرات زیاد در مدار هیدرولیک، سیستم چکش باید طبق استاندارد توسط سازنده استاندارد شود.

خریدار بهترین پیکور لودر با قیمت بسیار عالی

خریدار بهترین پیکور لودر با قیمت بسیار عالیشرکت های موفق و معتبر در زمینه ابزارهای ساختمانی بسیار هستند که شرکت حجم عظیمی از دریل های چکش، نخ های برقی، خاموش کننده آتش و موارد مشابه را تولید می کند. اما امروزه تولید کنندگان مختلف این محصول کاربردی را راه اندازی و بازاریابی می کنند.

در گذشته از این نوع کمپرسور باد به دلیل نداشتن چکش برقی قدرتمند در کارگاهها حتی در صورت وجود برق، برای کارهای تخریب استفاده می شده است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور چکش های تخریب الکتریکی، استفاده از این نوع هنوز هم معمول است و بین این دو ابزار تخریب رقابت نزدیک وجود دارد. اصطلاح بتن برای ابزارهای قدرت دو طرفه استفاده می شود.

این دستگاه ها هم برای حفاری و هم برای حفاری در بتون، سنگ و آجر استفاده می شوند و برای تخریب بسیار سبک نیز استفاده می شوند. همانطور که گفته شد چکش های تخریب به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند. هر نوع چکش تخریب بسته به ویژگی ها و کشور تولیدی قیمت های متفاوتی دارد. قیمت چکش بستگی به نوع کارکرد و وزن سبک آن دارد. قیمت چکش همچنین بستگی به نوع سوخت مورد استفاده موتور دارد.

موتور ممکن است بنزینی، برقی یا باد باشد که هر کدام قیمت های متفاوتی در بازار دارند. قیمت تپه های تخریب نیز به طور مستقیم به نوع عملیات بستگی دارد. قیمت نیز با توجه به نوع موتور و سازنده و وزن آن تعیین می شود. امروزه بسیاری از شرکت ها تولید چنین ابزارهایی را آغاز کرده اند و مارک های زیادی راه اندازی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.