حوله سفید هتلی که موجب خراب شدن جشن مسی و آرژانتین شد

حوله هتلی حوله هایی با اندازه متوسط هستند که برای خشک کردن بدن بعد از دوش گرفتن یا حمام استفاده می شوند. اندازه حوله هتلی معمولاً به طور متوسط ​​28 در 55 اینچ است و معمولاً در حوله های داخل حمام یا بیرون یافت می شوند.

حوله سفید هتلی برای اکثر بزرگسالان به اندازه کافی بزرگ نیستند که به دور بدن بپیچند. بهترین مواد برای حوله هتلی پنبه، مخلوط پنبه پلی استر، بامبو و کتان است. این مواد به خوبی جذب می شوند و همچنین به سرعت خشک می شوند.

پارچه های شستشو حوله های کوچکی هستند که برای شستن پوست هنگام دوش گرفتن یا حمام استفاده می شوند. ابعاد آنها 12*12 یا 13*13 اینچ است. دستشویی باید نرم بوده و به راحتی با آب و صابون قابل استفاده باشد. حتماً بین هر بار استفاده، دستمال را خشک کنید.

حوله

بهترین مواد برای پارچه‌های دستشویی 100% پنبه یا ترکیبی از پنبه و پلی استر یا بامبو است. این مواد به اندازه کافی نرم هستند که به پوست آسیب نرسانند و در عین حال به اندازه کافی زبر هستند تا سموم و سایر مواد را از بدن پاک کنند.

حوله های دستی حوله های کوچکی هستند که برای خشک کردن دست ها پس از شستن دست ها استفاده می شوند. اندازه حوله های دستی (15-18) اینچ در (27-32) اینچ است و اغلب روی حلقه ها یا میله های آشپزخانه، حمام و روی سینک ها قلاب می شوند.

بهترین مواد برای حوله دستی ترکیبی از کتان، پنبه و پلی استر پنبه است. این مواد بهترین بهداشت را پس از شستن دست ها ارائه می دهند و پس از آن دست های شما را به خوبی خشک می کنند.

ملحفه های حمام حوله های بزرگی هستند که برای خشک کردن بدن بعد از دوش گرفتن از آن استفاده می کنید. طول ملحفه‌های حمام 35 تا 60 اینچ است و به اندازه‌ای بزرگ است که بزرگسالان بتوانند دور بدن خود بپیچند. این بدان معناست که ملحفه‌های حمام بزرگ‌تر از حوله‌های حمام هستند و حوله‌های حمام نمی‌توانند دور بدن بپیچند.

بهترین ماده برای ملحفه های حمام، پنبه است که سطح جذب بالایی دارد و در نتیجه به سرعت پوست را خشک می کند. پنبه نیز به سرعت خشک می شود، بنابراین خشک شدن حوله برای استفاده بعدی آسان می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.