تخفیف ویژه اتو بخار مسافرتی برای شب یلدا در روستاهای دور افتاده

وقتی می‌خواهید در مسافرت ظاهر خشک‌شوی‌کننده‌ای داشته باشید، به یک اتو بخار مسافرتی قوی نیاز دارید تا لباس‌ها، پیراهن‌ها و شلوارهایتان شفاف و بدون چروک شوند.

بسیاری از بخارپزهای پوشاک که ما آزمایش کرده‌ایم می‌توانند کار را انجام دهند، اما گرما و وزن اتو بخار (به علاوه پشتیبانی ارائه شده توسط میز اتو) است که تضمین می‌کند نتایج فوق‌العاده‌ای را که می‌خواهید دریافت کنید.

خوشبختانه، اتوهای امروزی انجام این کار زمانی سخت را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کنند. مدل‌های برتر به سرعت گرم می‌شوند و دارای کنترل‌های الکترونیکی برای نگهداری دقیق‌تر دماهای ایمن برای جلوگیری از سوختن و سوزاندن هستند.

آنها بدون چکه بخار می شوند و با مخازن آب قابل جابجایی و سیم های جمع شونده راحت تر استفاده می شوند.

اتو

در آزمایشگاه تمیز کردن موسسه Good Housekeeping، ما هزاران وسیله و ابزار را در تاریخ 120 ساله خود آزمایش کرده ایم، از جمله ماشین لباسشویی، جاروبرقی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی ربات و غیره. ما تک تک موارد از جمله اتوهای بخار را از طریق تست‌های عملکرد استاندارد شده دقیق قرار می‌دهیم.

اتوها به میزان خوبی که چین و چروک ها را از پارچه های مختلف پاک می کنند، مدت زمانی که طول می کشد تا به حداکثر دمای تنظیم شده برسند و میزان بخار تولید می کنند امتیاز می گیرند.

برخی از تست‌های سهولت استفاده ما شامل ارزیابی وزن، قدرت مانور و استحکام راهنمای کاربر هر مدل است. با نمرات این تست های آزمایشگاهی همراه با بازخورد تیم آزمایش کننده های مصرف کننده ما، کارشناسان نظافت ما بهترین اتوهای بخار را انتخاب می کنند.

پدر پایان این راهنما اطلاعات بیشتری در مورد نحوه آزمایش اتوهای بخار و نحوه انتخاب بهترین اتو برای خانه خود بخوانید. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از لباس هستید، توضیح دهنده ما در مورد فرآیند خشکشویی و نحوه شستشوی دستی لباس ها را بررسی کنید.

در دست گرفتن راحت است و هنگامی که صفحه انتخاب پارچه را بچرخانید، نمایشگر نورانی به راحتی می توانید ببینید که انتخاب درستی کرده اید. محفظه آب بزرگ است و به راحتی پر می شود و سیم جمع شونده به این معنی است که فضای ذخیره سازی کمتری را اشغال می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.