بزرگترین چکش هیدرولیک فروشی در کشور

بزرگترین چکش هیدرولیک فروشی در کشور توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. این نوع پیکور همیشه بر روی ماشین آلات مختلفی مانند ماشین های راه سازی متصل می شود. این نوع محصول قدرت فوق العاده ایی دارد و می توان برای تخریب های سنگین از آن استفاده کرد.

بزرگترین چکش هیدرولیک فروشی در کشور

انواع مدل های چکش هیدرولیک در بازار

انواع مدل های چکش هیدرولیک در بازارانواع مدل های چکش برقی و هیدرولیک در بازار بر اساس نوع تخریب با هم فرق می کنند. این گونه محصولات دارای قدرت بسیاری بالایی هستند به خاطر همین می توانیم برای تخریب سنگ های مصنوعی و طبیعی از آن استفاده کرد.

این نوع چکش با فشار روغنی که در پشت آن وجود دارد می تواند فشار زیادی به قطعه تخریب مورد نظر وارد کند و عمل تخریب را با قدرت بالا انجام داد. معمولا برای تخریب ساختمانها از این چکش استفاده می کنند. برای نصب این محصول بر روی ماشین آلات نیاز به یک سوپاپ است.

مزایای استفاده از چکش هیدرولیک در صنعت

مزایای استفاده از چکش هیدرولیک در صنعتاز مزایای استفاده از چکش هیدرولیک در صنعت موارد زیر را می توان نام برد:

 • در سریعترین  زمان و با قدرت فراوانی می توان عمل تخریب را انجام داد.
 • استفاده از این محصول هیچ آسیبی به کاربر وارد نمی کند.
 • اگر به دنبال تخریب های خیلی سخت و سنگین هستید باید از این محصول استفاده کنید.

از مهمترین کاربرد این محصول به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • برای خرد کردن سنگ های بزرگ و کوچک مناسب کرد.
 • برای جدا کردن صخره از کوه؛ تخریب سازه های بنتی؛ آسفالت جاده ایی؛ حفاری تونلها کاربرد دارد.

زمانی که چکش هیدرولیکی بر روی بیل مکانیکی نصب شد با ایجاد ضربه به قلم پیکور می تواند باعث تخریب شود. زمانی که نیاز به چکش های هیدرولیکی ماشینی نیست می توان از چکش هیدرولیکی دستی استفاده کرد. این محصول با فشار روغن می تواند عمل تخریب را انجام دهد.

از خصوصیات و مزایا چکش هیدرولیکی دستی موارد زیر را می توان نام برد:

 • هنگام استفاده از این دستگاه لرزش به میزان زیادی کاهش می یابد همین باعث سلامت اپراتور حفظ شود و از بیماری هایی که در دست و پا ایجاد می شود که ناشی از ویبره می باشد جلوگیری کند.
 • انواع ابزارها و مته ها را می توان به این دستگاه متصل کرد. این دستگاه قدرت ضربه بالایی دارد.
 • امکان استفاده از استارت آرام وجود دارد به خاطر همین کاربر می تواند نوک چکش را روی قطعه مورد تخریب قرار دارد.
 • این چکشها از نظر قیمت ارزان تر از چکش بادی هستند به علاوه قدرت بیشتری هم دارند.
 • کار با این چکشها راحت تر می باشد در ضمن با هر نوع موتوری هم کار می کنند.

 

فروشگاه های چکش هیدرولیک در کشور

فروشگاه های چکش هیدرولیک در کشورفروشگاه های چکش هیدرولیک در کشور توانسته با فروش این محصول سود فوق العاده ایی بدست آورند. در هنگام استفاده از این محصول باید به نکات زیر توجه کرد:

 • برای تعمیر و کار با این پیکور باید تمام نکات ایمنی رعایت شود. اگر چکش هیدرولیکی بعد از کار کردن با آن داغ بود هرگز به آن دست نزنید. در هنگام گاز گیری هد بالا باید از ایستادن در جلوی قلم جلوگیری کرد چون ممکن است به قلم آسیب وارد شود.
 • زمانی که می خواهید پیچ های بلند پیکور را باز یا تعمیر کنید باید قبل از آن گاز چکش را خالی کنید چون باعث ایجاد خسارت می شود. زمانی که می خواهید چکش را از بیل مکانیکی جدا کنید ابتدا شیرهای هیدرولیک آن را جدا کنید.
 • هنگام کار با این محصول همیشه باید پیکور به صورت عمودی روی جسمی که می خواهیم آن را تخریب کنیم قرار بگیرد و اگر زمان تخریب کوتاه است می توانید آن را به صورت مورب قرار دهید. راننده بیل مکانیکی باید هنگام استفاده از چکش مکانیکی به مدت طولانی استفاده نشود و حتما باید بعد از کمی تخریب 20 تا 30 ثانیه توقف کند و بعد دوباره شروع به تخریب کند.
 • در هنگام استفاده از این محصول نباید فشار زیاد یا کمی از بیل مکانیکی به چکش هیدرولیک وارد شود بلکه این فشار باید متعادل باشد.

فروشگاه چکش هیدرولیکی با فروش این گونه محصولات توانسته سود خوبی بدست آورد. چکش هیدرولیک کشور کیفیت بالایی دارد. بازار چکش هیدرولیک بسیار پر رونق و داغ می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.