با اسکاچ تهران برای خود سوهان ناخن درست کنید!

برخی از ماشین های ظرفشویی از یک خروجی استاندارد 110 ولت استفاده می کنند، اگر ماشین ظرفشویی شما سیم کشی دارد، ممکن است نگران خروجی های GFCI نباشید.

اگر می خواهید در مورد اسکاچ تهران اطلاعاتی به دست آورید کافی است تا به لینک موجود در این سایت مراجعه کنید

ممکن است بتوانید آن را به پریز زیر سینک خود وصل کنید، برخی دیگر نیاز به سیم کشی سخت دارند و باید به لوله کشی خانه شما متصل شوند، اگر پریز GFCI ندارید، ممکن است بخواهید به دنبال نصب آن باشید.

پریزهای GFCI محافظت بیشتری برای لوازم آشپزخانه شما فراهم می کنند، در حالی که خروجی های GFCI توسط کد مورد نیاز نیستند، سطح حفاظتی بالاتری نسبت به شکن های استاندارد ارائه می دهند.

یک پریز GFCI می تواند از آسیب قابل توجهی جلوگیری کند اگر دستگاه به سختی کوتاه شود، این پریزها باید در مکانی مناسب نصب شوند و بهتر است یک GFCI دو منظوره انتخاب کنید که از لوازم AFCI نیز محافظت کند.

سایز شکن می تواند 15 یا 20 آمپر باشد، قطع کننده سایز 15 آمپر به سیم کشی از مدارهای #12 یا #14 نیاز دارد، در حالی که بریکر سایز 20 آمپر نیاز به کابلی دارد که مستقیماً به ماشین ظرفشویی راه می یابد.

خروجی های GFCI برای همه لوازم مورد نیاز نیست، اما آنهایی که ماشین ظرفشویی سرو می کنند باید یکی داشته باشند، اگر بیش از 13 آمپر استفاده می کنند، ممکن است نیاز به نصب روی مدار جداگانه داشته باشند.

مدار دستگاه باید از سایر وسایل موجود در همان مدار جدا باشد، ماشین ظرفشویی معمولاً از برق 120 ولت استفاده می کند و ظرف پشت آنها به پیشخوان سرویس می دهد.

برای ظروف در فضای باز، به جعبه ها و پوشش های مخصوص آنها نیاز دارید، مدار ماشین ظرفشویی باید از سایر وسایل برقی از جمله مایکروویو یا یخچال جدا باشد.

خبر خوب این است که حشرات موجود در این اسفنج ها معمولاً آنهایی نیستند که می توانند شما را بیمار کنند، اگرت باکتری های رایجی را که باعث بیماری های ناشی از غذا می شوند، مانند سالمونلا، E. coli و کامپیلوباکتر پیدا نکرد.

با این حال، ممکن است که این اشکالات عامل بیماری به سادگی توسط تعداد زیادی از اشکالات دیگر غلبه کرده باشند، اگرت گمان می کند که اگر محققان به اندازه کافی به دنبال آن باشند، آنها را در برخی از اسفنج ها پیدا می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.