بازرگانی چکش تخریب هیدرولیکی اصل ایتالیایی

چکش تخریب هیدرولیکی یکی از انواع پیکورها است که نیروی محرک آن روغن هیدرولیک می باشد. پیکور در واقع ابزاری است که با هدف خراب نمودن مصالح و بنا ها در سایز و وزن های مختلف به کار می رود. در این مقاله درباره بازرگانی چکش اصل ایتالیایی، نحوه عملکرد، ویژگیها و انواع این محصول صحبت خواهیم نمود.

بازرگانی چکش تخریب هیدرولیکی اصل ایتالیایی

چکش تخریب هیدرولیکی و انواع مختلف آن

چکش تخریب هیدرولیکی و انواع مختلف آنچکش برقی وسایلی هستند که برای ویران نمودن کامل ساختمان ها و یا بخشی از آنها استفاده می شوند. از پیکور ها برای خراب کردن انواع مصالح در عمارتها و راهها مانند سیمان، بتن، آسفالت جاده ها، دیوار های آجری، کفپوشها، موزاییکها، سرامیکها، سنگ و غیره استفاده می کنند.

پیکور ها در دو نوع صنعتی و دستی طبقه بندی می شوند. پیکور های بادی، پیکور های بنزینی، پیکور های برقی، پیکور مینی لودر و مینی بیل مکانیکی برخی از نمونه های این نوع از تخریب کننده ها هستند.

پیکور ها بر اساس وزن تخریب و ضربه زنی، برند و مدل کالا، تعداد ضربات در دقیقه و یا سرعت تخریب، سایز، جنس مته و سایر قطعات و بسیاری عوامل دیگر قیمت گذاری می شوند.

هر چه قدر سرعت ضربه زنی و وزن یک پیکور بیشتر باشد قادر است برای خرد کردن سطوح سخت تر و بزرگتر استفاده شود.

وزن پیکور های دستی و کوچک از حدود 4 کیلو گرم تا 32 کیلو گرم می باشد. اما وزن پیکوری که برای مینی لودرها استفاده می شود در محدوده 120 کیلو گرم تا 600 کیلو گرم است. وزن پیکور های متصل به بیل مکانیکی نیز نزدیک به 900 تا 1000 کیلو گرم است که برای کار های سنگین تر کاربرد دارند.

چکش تخریب هیدرولیکی بر اساس روغن هیدرولیکی که در پشت مته آن قرار دارد حرکت می نماید. نحوه کار این نوع از پیکور ها به این صورت است که با توجه به سختی اجسام روغن هیدرولیکی آزاد می شود و باعث ضربه زنی به آن ها می شود.
به عبارت دیگر اگر جسمی از سختی بیشتری برخوردار باشد مقدار روغنی که آزاد می شود افزایش می یابد تا بتواند آن ماده را با قدرت بیشتری خرد نماید و هر چقدر مقدار استحکام اجسام کمتر باشد روغن کمتری آزاد شده و تعداد ضربات در دقیقه کاهش می یابد.

ویژگی های چکش تخریب هیدرولیکی اصل ایتالیایی

ویژگی های چکش تخریب هیدرولیکی اصل ایتالیاییشاید این سوال برای بسیاری از افراد مطرح شده باشد که یک چکش هیدرولیکی اصل چه ویژگیهایی دارد؟ و اساساً چگونه می توان یک چکش تخریب ایتالیایی اصل را از نوع تقلبی آن تشخیص داد؟

برای تهیه و خرید چکش های اصل باید به نکات زیر توجه نمود:

  • باید از برند های شناخته شده خرید نمود.
  • باید به آرم شرکت سازنده و مشخصات دستگاه که بر روی آن حک شده است توجه نمود.
  • بر اساس میزان ضربه زنی دستگاه، سرعت ضربات وارده، جنس و کیفیت، نوع موتور محرک، قیمت و سایر پارامترها باید پیکور ها را تهیه نمود. بنابراین با توجه به هدفی که داریم باید نوع پیکور با قدرت تخریب مشخص را خریداری نمود.
  • باید چکشها قادر باشند در جهت های مختلف حرکت نمایند و بتوانند در فضا های کوچک چرخش نمایند.
  • در ساخت چکش های اصل و با کیفیت به مسئله امنیت و سلامتی در هنگام کار با آن ها اهمیت زیادی داده می شود و بر روی آنها تجهیزات و سنسورهایی تعبیه می شود که در زمان احساس خطر می توان کار آن ها را متوقف نمود.

مرکز توزیع چکش تخریب هیدرولیکی

مرکز توزیع چکش تخریب هیدرولیکیتوزیع چکش تخریب هیدرولیکی به قیمت عمده در این مرکز انجام می شود.

اگر در مورد قیمت خرید این نوع از پیکور ها، نحوه ارسال این محصول و خدمات پس از فروش آن سوالی داشتید با کادر مجرب این مجموعه تماس برقرار نمایید. متخصصان حرفه ای ما آماده پاسخگویی به تمام سوال های شما در زمینه فروش چکش ها می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.